Onderlinge competitie

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 18 gespeeld op 05-01-2017 seizoen 16/17

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017  ronde 18 gespeeld op 05-01-2017 seizoen 16/17

 Witspeler                         Zwartspeler                     Uitslag

 Chengiz       Zendedel          - Frans van der Kruk              ½-½
 Helma         Ponsen            + Hans          Weerdenburg       0-1

 Niet gespeeld                     Reden

 Martin van    Straten             afgezegd
 Ruth          Woning              afgezegd
 Wout van      Leeuwen             afgezegd
 Wim           Huijbregtse         afgezegd
 Leo           Keijzer             afgezegd

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 17 gespeeld op 29-12-2016

Voor  de beker zijn gespeeld:
(vorige week) Paul Fortuin - Hans Grundeler remise (Hans gaat door) en vanavond:
Wim Huijbregtse - Jack van Gils 0 - 1   Jack gaat door naar de derde ronde.
 
   🎆 Het Snelschaaktoernooi is inmiddels een feit en als winnaar is Leo Keijzer uit de bus gekomen, gefeliciteerd 🎇
 

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 16 gespeeld op 22-12-2016 seizoen 16/17

Vlak voor kerst weer een mooie speelronde in de onderlinge competitie. De ranglijst kunnen we deze week niet plaatsen. Ook werd er een 2e ronde wedstrijd gespeeld in de beker. Tot nu toe zijn Wout, Martin, Hans, Farid, Gerrit en Chengiz geplaatst voor de 3e ronde.

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 15 gespeeld op 15-12-2016 seizoen 16/17

De uitslagen in bekerronde 2  tot nu toe (wk 50-2016):
 

Nico van Gils – Wout van Leeuwen 0 - 1

Wim Huijbregtse – Jack van Gils

Ben van Baren – Martin van Straten 0 - 1

Paul Fortuin – Hans Grundeler

Mon Hoogendoorn – Ruth Woning

Farid Benali – Hans van Vlodrop 1 – 0

Arjan Temmink – Gerrit van der Krift rem

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 14 gespeeld op 08-12-2016 seizoen 16/17

De loting voor de 2e bekerronde leverde de volgende matches op:

Nico van Gils – Wout van Leeuwen

Wim Huijbregtse – Jack van Gils

Ben van Baren – Martin van Straten

Paul Fortuin – Hans Grundeler

Mon Hoogendoorn – Ruth Woning

**Farid Benali – Hans van Vlodrop                    1 - 0

Arjan Temmink – **Gerrit van der Krift       ½ - ½

Fereydoun Ibrahimy – **Chengiz Zendedel    0 - 1

** Gaat door naar de volgende ronde

Stand Onderlinge Competitie na 8 december

 

 

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 13 gespeeld op 01-12-2016 seizoen 16/17

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017  ronde 13 gespeeld op 01-12-2016 seizoen 16/17

 Witspeler                         Zwartspeler                     Uitslag

 Hans van      Vlodrop           - Helma         Ponsen            1-0
 Martin van    Straten           - Ruth          Woning            1-0
 Wout van      Leeuwen           - Fereydoun     Ibrahimy          1-0
 Ben van       Baren             - Arjan         Temmink           ½-½
 Mon           Hoogendoorn       - Sung-Ho       Vlietstra         ½-½

Competitiestand na 24 november

Ranglijst Onderlinge Competitie
na ronde 8 seizoen 16/17
Nr Voornaam Naam Subgrp Score Waarde Rating Gesp. StartWrd W-Z TPR
01 Lars Klomp A* 339,0 50 1403 7 48 1 1599
02 Quirijn Kokkeler A 316,0 49 1460 8

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 12 gespeeld op 24-11-2016 seizoen 16/17

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017  ronde 12 gespeeld op 24-11-2016 seizoen 16/17

 Witspeler                         Zwartspeler                     Uitslag

 Ruth          Woning            - Fereydoun     Ibrahimy          1-0
 Frans van der Kruk              + Ben van       Baren             ½-½
 Sung-Ho       Vlietstra         - Hans van      Vlodrop           ½-½
 Mimoun El     Mojahid           - Mon           Hoogendoorn       0-1
 Hans          Grundeler         - Hans          Weerdenburg       1-0

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017 ronde 11 gespeeld op 17-11-2016 seizoen 16/17

Uitslagen Onderlinge competitie 2016-2017  ronde 11 gespeeld op 17-11-2016 seizoen 16/17

 Witspeler                         Zwartspeler                     Uitslag

 Wim           Huijbregtse       - Martin van    Straten           0-1
 Hans van      Vlodrop           - Arjan         Temmink           0-1
 Nico van      Gils              - Jos           Bakker            1-0
 Jack van      Gils              - Hans          Weerdenburg       1-0
 Gerrit van derKrift             - Ronald        Felter            ½-½
 Frank         Steemers          - Chengiz       Zendedel          1-0

Pagina's

Abonneren op RSS - Onderlinge competitie